|
Op het moment dat je je bij onze rijschool in Rijssen aanmeldt als cursist om één van onze rijopleidingen te volgen, nodigen we je eerst uit voor een kennismakingsgesprek. Op deze manier kun jij je alvast op je gemak voelen bij onze organisatie en leren we elkaar beter kennen. Het is natuurlijk wel zo prettig voor beide partijen om te weten met wie je werkt en zo kun je er ook achter komen of wij wel de rijschool in Rijssen zijn voor jou waar jij je lessen wilt gaan volgen. Ook kunnen we in dit gesprek een aantal punten naar voren brengen die jij belangrijk vindt bij het halen van je rijbewijs. Als dit gesprek is afgerond, gaan we een rondje rijden om te kijken wat je al kan en op deze manier kunnen wij een goede inschatting maken van de tijd die jouw opleiding in beslag gaat nemen. Het is helemaal geen probleem als je het eng vindt om voor de eerste keer in de auto te moeten rijden, maar het is wel zo prettig dat je vooraf weet waar je aan toe bent. Op het moment dat wij een goede inschatting hebben kunnen maken van jouw vaardigheden wat betreft het autorijden, gaan we je een speciaal op maat gemaakt pakket aanbieden waarmee jij zo snel en effectief mogelijk je rijbewijs kan halen. Wij vinden het bij onze rijschool in Rijssen onnodig om te betalen voor rijlessen die je niet afneemt, dus daarom krijg je van ons al het geld terug dat teveel betaald is bij het afnemen van het rijlespakket. Heb je een pakket van 40 lesuren bij onze rijschool in Rijssen, maar heb je er maar 30 gebruikt? Dan krijg je de rest gewoon terug! Kijk voor meer informatie over onze rijschool in Rijssen op onze website of bel voor meer informatie naar onze rijschool in Rijssen. |
Veelgestelde vragen
Wat gebeurt er tijdens het kennismakingsgesprek bij de rijschool?▼
Tijdens het kennismakingsgesprek leer je de rijschool kennen en omgekeerd. Je kunt je vragen stellen en de rijschool inventariseert welke punten jij belangrijk vindt bij het behalen van je rijbewijs.
Hoe wordt bepaald hoeveel rijlessen ik nodig heb?▼
Na het kennismakingsgesprek maak je een proefrit. Op basis van jouw huidige vaardigheden maken we een goede inschatting van hoeveel lesuren jouw opleiding zal vergen.
Krijg ik een op maat gemaakt rijlespakket?▼
Ja, na de proefrit krijg je een speciaal op jouw vaardigheden afgestemd pakket aangeboden waarmee je zo snel en effectief mogelijk je rijbewijs kunt halen.
Wat gebeurt er met niet gebruikte rijlessen?▼
Als je niet alle lesuren van je pakket gebruikt, krijg je het teveel betaalde geld gewoon terug. Er zijn geen verloren lesuren of verborgen kosten.
Is het erg als ik nog nooit gereden heb?▼
Nee, het is helemaal geen probleem als je het eng vindt. Het is zelfs prettig dat je vooraf weet waar je aan toe bent met de proefrit.